Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil.

Rise Of The Tomb Raider Türkçe Yama İndir

Ragor

Yönetici
Yönetici
Yönetici
21 Ağu 2023
108
1
18
Rise of The Tomb Raider oyununu Türkçe oynayarak daha fazla keyif alabilirsiniz. Türkçe dil desteği ile oyundaki ilerleyişinize daha fazla katkı sağlayabilirsiniz. Peki, Rise of The Tomb Raider Türkçe yama nasıl yapılır?

Köklü geçmişiyle öne çıkmayı başaran Tomb Raider adıyla 2013 yılından bu yana serileriyle öne çıkıyor.

Rise of The Tomb Raider Türkçe Yama Nasıl Yapılır?​

Rise of The Tomb Raider Türkçe yamasını yaparak oyunu Türkçe oynamak mümkündür. Türkçe oynamak için şu adımları takip edebilirsiniz.

 • Steam platformuna girdikten sonra Rise of The Tomb Raider’ın oyununa gelin.
 • Oyuna sağ tık yapın.
 • Ardından Özellikler>Betalar adımlarını takip edin.
 • Build 668.1 seçeneğini seçin.
 • Google üzerinden Rise of The Tomb Raider Türkçe yama indirin.
 • İndirdiğiniz dosyayı Winrar üzerinden açın.
 • Klasörde yer alan yamaya tıklayın.
 • “İleri” butonuna basın.
 • Gelen ekran üzerinde “Manuel Arama” seçeneğini tıklayın.
 • ROTTR.exe adlı bir dosyaya tıklayın.
 • Kurulum aşamasını tamamladıktan sonra Rise of The Tomb Raider ayarlarından dil ekranından Türkçe’yi seçin.
Serinin son oyunu Rise of The Tomb Raider ülkemizde de oldukça beğeniliyor. Crystal Dynamics firması tarafından geliştirilmiş olan Rise of The Tomb Raider, Tomb Raider oyun başarısına hız kesmeden devam ediyor.

Yeni gelen güncellemeler sonrasında günümüzdeki halini alan Rise of The Tomb Raider, oyu keyfini bambaşka bir noktaya taşıdı. Rise of The Tomb Raider Türkçe yamasını indirip kurduğunuzda dolayısıyla oyundaki heyecanı en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Oyundaki komut listelerinin Türkçe olması, özellikle İngilizce bilmeyenler için büyük avantajlar sağlıyor.

Rise of The Tomb Raider Türkçe Yama İndir​

Crystal Dinamics’in geliştirdiği macera oyunu Rise of The Tomb Raider gittikçe popülerliğini artırıyor. Oyunun Türkçe dil desteği sunmaması birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı. Bu durum oyuncuyu maddi açıdan rahatlatsa bile dil sorununu ortaya çıkardı. Bu gibi durumlar Türkçe yama desteğinden yararlanabilirsiniz.

Türkçe Yama Virüs Bulaştırır mı?​

İnternet üzerinde Türkçe yama dosyaları bulunuyor. Bu yamaları indirmeden önce sitenin güvenilir ve kaliteli olup olmadığını araştırmanız gerekir.

Oyunda Hangi Kısımlar Türkçe Olur?​

Türkçe yamaların tamamı aradığınız dil desteğini sizlere veremeyebilir. Bu yüzden kaliteli olanları indirmeniz gerekir. Doğru siteden indirilen yamalar oyunun tüm görevlerini Türkçe yapacaktır. Rise of The Tomb Raider oyunun karakterleri arasında geçen diyaloglar da altyazı şeklinde Türkçeye çevrilecektir. Oyun içindeki yazılar ve yönlendirmeler de Türkçeye dönüşür.

Yama Otomatik Olarak Çalışır mı?​

Türkçe yama indirilip kurulumu tamamlandıktan sonra oyunu tekrar başlatmanız gerekir. Oyuna girdikten sonra herhangi ekstra bir işlem uygulamadan Türkçe yamanın işlendiği görebilirsiniz. Bazı durumlar yama çalışmayabilir. Bu gibi durumlarda bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı tavsiye ediyoruz. Türkçe yama kayıtlı oyunlar işe yaramayacaktır.
 

Users who are viewing this thread

  Benzer konular Forum Tarih
Oyun Cenneti 0 115

Benzer konular

Üst