Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil.

Powerwash Simülatörü Sistem Gereksinimleri

Ragor

Yönetici
Yönetici
Yönetici
21 Ağu 2023
108
0
16
powerwash.jpg


PowerWash Simulator satın almadan önce PowerWash Simulator Sistem Gereksinimleri hakkında minimum bilgileri bilmelisiniz. PowerWash Simulator, kariyer modu ve çok oyunculu bir aksiyon shooter hayatta kalma korku oyunudur. Oyunu sorunsuz bir şekilde çalıştırmak için bilgisayarınızın minimum gereksinimleri karşıladığından emin olmalısınız.

PowerWash Simulator, aksiyon-atıcı bir hayatta kalma korku oyunudur.

İnsan ırkının giderek panik ataklara eğilimli olduğu bir dünyada, PowerWash Simulator hoş bir soluklanmadır. Oynanışı basit ve seviye yapısı cömert olmasına rağmen, benzersiz bir meydan okuma ve rahatlama karışımı sunuyor. Su tabancası tek silahınız, ancak benzersiz yetenekleri de var. Oyunun hikayesi, eğlenceli ve kapsayıcı olmasına rağmen büyük ölçüde mevcut değil.

Temmuz ayında Xbox One ve PC için piyasaya sürülen PowerWash Simulator, hızla büyüyen “simülasyon oyunları” türündeki en son giriştir. Son yıllarda diğer “simülatör” oyunları piyasaya çıkarken, PowerWash Simulator, türde benzersiz bir değişiklik sunarak oyun topluluğunda heyecan yarattı.

Kariyer modu var​

PowerWash Simulator’da iki oyun modu vardır: ücretsiz ve kariyer. Serbest oyun biraz daha kolay olma avantajına sahiptir, kariyer modu ise kariyer sisteminde ilerlemenizi gerektirir. Kariyer modu, oyunda bir önceki seviyeyi tamamlayarak açılabilen çeşitli Çeşitli Başarılar kazanmanıza izin verir.


Bu modların her ikisi de işbirlikçi oyun özelliğine sahiptir, bu da bir arkadaşınızla temizlemeyi deneyebileceğiniz anlamına gelir. Bu modda, iki oyuncu birlikte oynayabilir, ancak kariyer modunu oynarken sadece bir kişi para kazanacaktır. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte en fazla beş oyuncunun ücretsiz mod oynamasını sağlayabilirsiniz.

Çok oyunculu destekler​

PowerWash Simulator, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında çok oyunculu oyunları destekler. Ancak, PowerWash Simulator’da hala hatalar ve sunucu sorunları olduğunu unutmamak önemlidir. Neyse ki, bu sorunlar için geçici çözümler var. Bu makale, bir arkadaşınızı oyunu oynamaya davet etmenin iki ana yolunu inceleyecektir.

PowerWash Simulator, çok oyunculu modu destekler; bu, diğer oyuncularla takım oluşturabileceğiniz ve birlikte bir elektrikli yıkama projesinde çalışabileceğiniz anlamına gelir. Oyun çok sayıda çok oyunculu özellik de içeriyor. Su limiti, zaman limiti ve yüksek puan yok. Ayrıca öğrenmesi kolay bir oynanışa sahiptir. Oyuncular, temel bir nozul seti, kirli bir proje ve bir elektrikli yıkayıcı ile başlar. Daha kısa nozul yakın çekim için iyidir, en uzun nozul ise kulübenizi uzaktan püskürtmek için kullanılabilir.

Çok oyunculu seçenekler arasında platformlar arası çapraz oyun, yerel arkadaş katılımı ve çevrimiçi işbirliği yer alır. Oyun altı oyuncuya kadar destekliyor ve hatta iki oyunculu bir hikaye modu bile var. Oyun PC ve Xbox One için mevcuttur ve her iki platform da oyunun çok oyunculu moduyla uyumludur.

Xbox One ile uyumludur​

PowerWash Simulator, Xbox One ile uyumlu, süper tatmin edici bir temiz ’em-up’tır. Oyun, erken erişim sürümünden bu yana çok yol kat etti ve şimdi platformlar arası oyun, çevrimiçi işbirliği ve bir dizi yeni özellik sunuyor. Şu anda Xbox One, Xbox Series X/S, Windows 10, Steam ve Xbox Game Pass’te mevcuttur.

Oyun çeşitli ortamlara sahiptir ve çevrimiçi olarak diğer oyuncularla oynamanıza izin veren çok oyunculu co-op’u destekler. Ayrıca Kariyer modunda takım oyununu da destekler. Arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız bu harika bir özellik. Ses efektleri hoş ve birkaç farklı flora ve fauna türü var.

İndirmek ücretsizdir​

PowerWash Simulator, görünürdeki her şeyi temizlemenizi sağlayan bir PC oyunudur. Bu aksiyon, macera ve simülasyon oyunu, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli modlar sunar ve zaman sınırı yoktur. Her bölümü istediğiniz kadar tamamlayabilir ve bu süreçte para kazanabilirsiniz.

PowerWash Simulator’u edinmek ücretsizdir ve web’deki çeşitli yerlerden indirilebilir. Oyunu indirdikten sonra, tarayıcınızın “İndirilenler” sayfasında bulabilirsiniz. Oyunu oynamak için üçüncü taraf bir uygulamaya izin vermeniz gerekebilir, bu nedenle indirmeden önce tarayıcınızda izinleri ayarladığınızdan emin olun.

PowerWash Simulator’da kariyer modu da dahil olmak üzere bir dizi oyun modu vardır. Oyunu indirmek ücretsizdir ve becerilerinize ve sabrınıza meydan okuyacak birçok aşama içerir. Örneğin, yüz metreden fazla bir çatıyı temizlemeye çalışabilirsiniz. Farklı temizlik ürünleri kullanabilir ve hatta çocukları temizleyebilirsiniz. Ayrıca belirli görevleri tamamlayarak ve yeni işlerin kilidini açarak bonuslar da kazanabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri​

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.
  • İşletim Sistemi: Windows 8 (64-bit) or newer.
  • İşlemci: Intel i5-760 (4*2800), AMD Phenom II.
  • Bellek: 4 GB RAM.
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 760, AMD R7-260X.
  • DirectX: Sürüm 11.
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan.
 

Users who are viewing this thread

Üst