Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil.

Iphone Cihazları Arasında Fotoğraf Transferleri Nasıl Yapılır?

Ragor

Yönetici
Yönetici
Yönetici
21 Ağu 2023
108
0
16
Kişilerin kullanmakta olduğu bu telefon modellerinde Iphone telefonlar arasında fotoğraflar nasıl aktarılır? Konusunda pek çok farklı şekilde yöntemler kullanılır. Bu nedenle insanların telefonunda yer alan fotoğrafları diğer aynı olan modele aktarması için yolları denemesi de pratik şekilde sağlanır.

4 farklı yöntem sayesinde insanların uğraşmadan ve de en iyi şekilde sonuç alacak şekilde işlemleri halletmesi söz konusudur. Bundan dolayı kişilerin dikkat ederek ve de bu yöntemleri bilerek sonuç elde etmesi de basit şekilde sağlanır. Bu nedenle telefondan telefona fotoğrafların aktarılması hususunda şu yöntemler kullanılır:

iCloud İle Aktarma​

Iphone fotoğraf aktarma konusunda kişilerin iCloud hesabını kullanması ve de buradan pratik şekilde istedikleri cihaza fotoğrafları göndermesi sağlanır. Burada gönderilmek istenen fotoğraflar seçilerek daha sonrasında uygulamaya transfer edilmektedir. Apple hesabı ile uygulamanın açılması sağlandıktan sonra en sağlıklı şekilde kısa sürede fotoğraflar iletilmiş olur.

iTunes İle Aktarma​

Iphone cihazlar arasında fotoğraf paylaşımlarının yapılması için kullanılmakta olan yöntemlerden biri olarak iTunes uygulaması aracılığıyla kişilerin fotoğrafları bilgisayara aktarması sağlanır. Bu yöntemin diğerlerinden farkı ise fotoğraf transferinin yapılması için kişilerin 2 ayrı cihaza ihtiyacı bulunur.

AirDrop İle Aktarma​

Cihazın alt kısmında yer almakta olan kırmızı kare kısmına basılmasından sonra cihazın özelliği açılmış olmaktadır. Daha sonra aktarılmak istenen fotoğraflar seçilerek kişinin cihaz adı seçilip aktarma işlemine başlanır. Iphone fotoğrafları nasıl gönderilir? Konusunda bu yöntemi kullanmak adına kişinin cihaz onayının olması gerekir.

Google Fotoğraflar İle Aktarma​

2 Iphone cihaz arasında fotoğrafların aktarılmasını sağlamak için cihazda yer almakta olan fotoğrafların Google fotoğraflara iletilmesinde fayda vardır. Aynın zamanda 2 cihazda da uygulamanın yüklü olması gerekir. Daha sonrasında bu uygulamada yer almakta olan fotoğrafların gönderilmesi için hesap ile giriş yapıldığından emin olunmalıdır.

Bu şekilde belirtilmekte olan 4 yöntem sayesinde kişilerin tercih ettikleri yollardan birin kullanılmasıyla fotoğraflar aktarılır. Iphone fotoğrafları diğer telefona nasıl gönderilir? Konusunda kişiler bu uygulama ve yöntemleri kullanarak aktarma sağlayabilir.
 

Users who are viewing this thread

Benzer konular

Üst