Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil.

En İyi Gıf Yapma Siteleri Ve Uygulamaları

Ragor

Yönetici
Yönetici
Yönetici
21 Ağu 2023
108
0
16
Hareketli görüntü formatı olarak bilinmekte olan GIFlerin yapılması amacıyla en iyi GIF yapma siteleri tasarlanır. WhatsApp, Instagram, Twitter gibi sosyal medya ağlarında da aynı şekilde bu görsellere ve hareketli olan içeriklere rastlanır. Yazılı mesajların yetersiz kalmakta olduğu durumlarda insanların kendilerini rahatlıkla ifade edebilmeleri amacıyla bu şekilde resimli içerikler kullanılır.

Eğlenceli ve de keyifli olan birbirinden farklı ve özel GIFler arkadaşlara, sevdiklerinize ve de ailenize kullanılacak kadar duruma özel şekilde yapılır. Aynı zamanda kişilerin herhangi bir film ya da dizide de kesitleri kişilere GIF aracılığıyla sunması da söz konusudur. Bu görüntülerin düşük boyutlu olmasından kaynaklı olarak kişilerin internetini de çok fazla harcamamaktadır.

En iyi GIF yapma uygulamaları bilindiği zaman insanlar en iyi şekilde hareketli ve canlı olan içerikleri memnuniyetle kullanabilir. Bunların yapılması ile bazen cümlelerle bile ifade edilmemekte olan durumlara karşı bu görsellerin kullanılması da son derece mantıklı olur. Hem eğlenmek hem de renkli bir mesajlaşma için kişiler bu yöntemleri tercih edebilir.

IMGFlip​

Bilgisayarda ya da telefonda kullanılmakta olan bu uygulama sayesinde insanların istedikleri cihazdan en kolay şekilde GIF oluşturması söz konusudur. Sitedeki en önemli özelliklerden biri olarak video yapabilme durumunun da olmasıdır. Kişiler istedikleri videoları da saniyeler içerisinde GIF yapabilir.

GFYCat​

Instagram, Youtube, Vimeo gibi sosyal ağlarda bulunmakta olan videolar GIF yapmak amacıyla bu uygulama sayesinde en uygun hale getirilir. Ücretli ve ücretsiz olmak üzere farklı çeşitleri olmakla beraber kişilerin istedikleri sürümünü indirip kullanması mümkün olmaktadır. Kişiler için yıllık olan abonelik hizmetleri ile de yardımcı olan bir uygulamadır.

Picasion​

Kişilerin bu uygulamayı kullanması için sitede yer alan bu uygulamaya girerek telefon ya da bilgisayarda bulunan videoyu yüklemesi gerekir. En iyi GIF nasıl yapılır? Konusunda ise kişilerin tüm adımları, aşamaları izlemesi ile en pratik şekilde GIF yapabilmesi söz konusu olur. Bu nedenle uygulamanın yönlendirmelerinin takip edilmesinde fayda vardır.

EZGIF​

JPG, PNG ve de diğer fotoğraflardan GIF yapabilme işlemleri için bu uygulama kullanılabilir. Bu sitenin ücretsiz şekilde hizmet vermesi sayesinde isteyen herkesin kullanması da mümkündür. Herhangi bir ücret almayan uygulamalar arasında yer alarak kişilere en iyi şekilde hizmet verir. GIF nereden yapılır? Konusunda bu tarz uygulamalar içerisinden kişiler istedikleri gibi tercih yapabilir.
 

Users who are viewing this thread

Üst