City Car Driving Oyunu Sistem Gereksinimleri

Ragor

Yönetici
Yönetici
21 Ağu 2023
54
0
6
City Car Driving oynamayı planlıyorsanız, üst düzey bir PC oyun sistemine ihtiyacınız olacak. City Car Driving Minimum Sistem Gereksinimleri arayışınızda sizler için en ideal minimum donanım; 8 GB’den fazla RAM’e ve bir nVidia GeForce GTX 750 veya AMD Radeon R7 250X grafik kartına sahip olması gerekiyor. İşletim sisteminiz Windows 7 SP1, Windows 8 veya Windows 10 64-bit’i desteklemelidir.

Minimum sistem gereksinimleri​

City Car Driving’i düşük kaliteli bir dizüstü bilgisayarda veya entegre ekran kartı olan bir bilgisayarda çalıştıramayacaksınız, ancak oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için yapabileceğiniz birkaç şey var. İlk olarak, en az bir GTX 750 veya Radeon R7 250X’e ihtiyacınız olacak. Ek olarak, sisteminiz oyunu saniyede en az 60 kare hızında çalıştırabilmelidir.

Ardından, oyunu indirmeniz gerekecek. Bu, çevrimiçi arama yaparak veya sistem gereksinimlerine bakarak manuel olarak yapılabilir. Ayrıca, rastgele hataların ve oluşabilecek sorunların sayısını azaltacağından, ekran kartı sürücülerinizin en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olmak isteyeceksiniz. Talimatları oyunun web sitesinin Sürücü Güncellemeleri bölümünde bulabilirsiniz.

Önerilen Sistem Gereksinimleri​

City Car Driving oynamaya başlamadan önce sistem gereksinimlerinizi bilmeniz önemlidir. Minimum, orta ve önerilen sistem gereksinimleri vardır. Daha eski bir sisteminiz varsa, bu oyunu oynamak için daha düşük bir spesifikasyona geçmeniz gerekebilir. Daha sonra her zaman daha yüksek bir yapılandırmaya yükseltebilirsiniz. Rastgele hata ve sorun olasılığını azaltacağından, ekran kartı sürücülerinizi de güncel tutmalısınız. Ekran kartı sürücülerini indirmeyle ilgili talimatları oyunun web sitesinin Sürücü Güncellemeleri bölümünde bulabilirsiniz.

Yeni bir grafik kartına ek olarak, çok fazla RAM’iniz olmalıdır. Önerilen RAM miktarı 8 GB’dir. Bu, diğer uygulamaları gecikme olmadan çalışır durumda tutmanıza olanak tanır. City Car Driving için önerilen sistem özellikleri, farklı platformlar arasında değişiklik gösterir. Oyunun sistem gereksinimlerini kontrol ederek sisteminiz için hangi sistem gereksinimlerinin gerekli olduğunu öğrenebilirsiniz.


Oculus Rift ve HTC Vive desteği​

City Car Driving Sistemi, çeşitli trafik durumlarını simüle ederken size araba kullanmanın temellerini öğretecek sürükleyici bir araba simülatörüdür. Bu VR oyunu, Oculus Rift ve HTC Vive için destek gerektiriyor. Bu nedenle bilgisayarınızın bu kulaklıklarla uyumlu olduğundan emin olmalısınız. Ayrıca video kartı sürücünüzü ve VR kulaklık yazılımınızı da güncellemelisiniz. Uygun yazılım ve donanımı kurduktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Ardından, oyun içi ayarlar menüsünden VR çıkışını seçin. Ardından, bir sürüş seansı seçin ve VR deneyiminin keyfini çıkarın.

City Car Driving için minimum sistem gereksinimleri​

City Car Driving’i en iyi şekilde oynamak istiyorsanız, en az 8 GB RAM’e sahip üst düzey bir PC oyun sistemine ihtiyacınız olacak. Ayrıca 60 FPS kare hızına ulaşabilmelidir. Son olarak, oyun Windows 7 veya Windows 8 SP1 veya Windows 10 64-bit gerektirir.

Minimum sistem gereksinimleri oldukça yüksek olsa da, sabit sürücünüzde yeterli alan varsa, alt uç bir CPU ile kurtulabileceğinizi unutmayın. Alanınız tükeniyorsa, AMD Radeon R7 240 iyidir. Ancak oyunu en iyi ayarlarda oynamayı hedefliyorsanız NVIDIA GeForce GTX 750 önerilir.

Genellikle, çoğu bilgisayar oyunu çalıştırabilir. Sisteminizin minimum gereksinimleri karşılayıp karşılamadığından emin değilseniz, tam sistem gereksinimlerini belirlemek için üreticinin web sitesine başvurabilirsiniz. Ayrıca üreticinin web sitesinden en son ekran kartı sürücülerini indirip yükleyebilirsiniz. Bu, rastgele hata ve sorun olasılığını azaltacaktır.
 

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar

Üst